Producent wódki i spirytusu ? Destylernia

Ocena użytkowników: 1 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Destylernia to producent wódki i spirytusu z ponad 40-letnim doświadczeniem w branży alkoholowej, jednak początki naszej działalności rzemieślniczej sięgają roku 1882 r. Od tego czasu na terenie województwa lubelskiego otworzyliśmy trzy gorzelnie i rozpoczęliśmy współpracę z partnerem biznesowym z USA. Sukces naszej rodzinnej działalności zawdzięczamy zarówno oryginalnym recepturom trunków, jak i pasji oraz zaangażowaniu wkładanym w tworzenie alkoholi. Specjalizujemy się w produkcji spirytusu zbożowego oraz wódek luksusowych, zarówno czystych, jak i smakowych.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Zaznaczamy przy tym, że alkohol sprzedajemy jedynie osobom pełnoletnim, a więc mającym ukończone 18 lat. Zgodnie z polskim prawem prowadzimy jedynie dystrybucję bezpośrednią.

Jak wygląda produkcja alkoholi w destylarni?

Do produkcji alkoholi w destylarni wykorzystujemy pszenicę orkisz, nadający wódkom łagodnego smaku i pszenicznego aromatu. Zboże to pochodzi z upraw założonych na Lubelszczyźnie. Wzrasta powoli, bez pestycydów i modyfikacji genetycznych. Z jego ziaren pozyskujemy glukozę potrzebną do stworzenia zacieru z drożdżami, który poddawany jest kolejno fermentacji i destylacji. Uzyskiwany w ten sposób surowy spirytus przechodzi następnie przez rektyfikację, a więc proces, który w dużej mierze odpowiada za smak i aromat wódki orkiszowej. W  kolejnym kroku wysoko oczyszczony alkohol etylowy łączony jest z wodą i podlega stabilizacji. Ostatnim etapem jest wielostopniowa filtracja roztworu.

Produkcja spersonalizowanej wódki

W ramach naszych usług zajmujemy się także produkcją spersonalizowanej wódki. Ekskluzywny trunek opatrzony oryginalną etykietą stanowi idealny pomysł na prezent z okazji urodzin, imienin czy innego jubileuszu bądź świąt. Ponadto rozwiązanie to sprawdzi się także na weselnym stole. Elegancka oprawa naszych alkoholi doskonale wkomponuje się w każdą dekorację balowej sali. Personalizowane etykiety tworzymy zarówno na wódkę owocową , jak i czystą. Oprócz imion możemy umieścić na nich także krótkie dedykacje. Z chęcią doradzimy Państwu przy ich wyborze.

 

Wódka, V-one, wódki, Producent, Rozlewnia, Polska, wódka, alkoholi, orkiszowej, premium, vanilla, jagody, kawa, orkisz, Produkcja, Likier, Wodka, wiśniowa, limonkowa, wiśniowy, Destylernia, jagodowa, grapefruitowa, ogórkowa, ogorek, Trzy, Kawa, czysta, ogórek, Orkiszowa, mięta, wódek, lubelszczyzny, z, lubelska, miętowa, Miętóweczka, mieta, kawowa, lime, limonka, grapefruit, bez, trzy, wisnia, gmo, wytrawna, organiczna, Wesele, kratowych, spirytusu, kraftowej, kraftowa, Wódki, kratowe, Destylarnia, wodki, wodka, vodka, Krawtowa, Kraft, Manufaktura, Weselna, na, Orkisz, wesele, Dystrybutor, Hurtownia, Alkohole, Polski, kraft, Creafted, Kraftowa, smakowa, Likiery, polskie, kamień, V, one, Rozlew, rozlewy usługowe, rozlewy alkoholu usługowe

Kontakt

  • Kamień 143, 24-335 Łaziska
    Województwo Lubelskie
  • +48 818 280 114
  • biuro@destylernia.pl

Social media

Copyright ©Destylernia Kamień Sp. z o.o.Projekt i wykonanie   WGB-Group

Polish English German Russian Ukrainian
Polish English German Russian Ukrainian


Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat.
You need to be 18+ years old to enter the site.